Ką reiškia vardas Donata ? Vardo Donata reikšmė, kilmė, vardadieniai:

Donata – lotynų kalbos trumpiniai: Dona, Donė, tarmiškai Donė žemaitiškai iš lotynų kalbos Donata: lotyniškai donata – „dovanota“.

Vardadienis: Vasario 17 d., rugpjūčio 7 d., spalio 22 d. – Donatos vardo diena.

Donatos tai tie žmonės, kurie visada stengiasi išvengti bet kokio ginčo, kadangi jos labai tolerantiškos ir aukšto intelekto asmenybės. Ramaus būdo , išmintingos visada stengsis patarti protingai.

Donatos dažniausiai labiau pasitiki savo optimizmu, o ne protu. Tačiau kaip ir visi žmonės turi savo neigiamų savybių pvz: nervingos, nestabilios, pusiausvyrą praranda dėl kitų nekorektiškumo.

Donatos darbštūs žmonės, bet kokioje darbo srityje jos atsiduoda visu šimtu procentų. Labai kruopštūs žmonės, smulkmeniški. Joms didelis įvertimas – pagyrimas už gerai atliktą darbą.

Donatos tikrai geri psichologai, gydytojai, žiniuoniai. Bet jos geriau renkasi darbą, kuriame rezultatas apčiuopiamas , užtat retai jos tampa patarėjomis , gydytojomis, ar politikėmis.

Panašūs vardai:

 1. Donatas
 2. Diana
 3. Dainora
 4. Donatilė
 5. Dominyka
 • Donata

  Man visai patinka mano vardas..nera daznas,ir nera labai retas :-) ) Skamba maloniai :–)

 • Donata

  Mano vardas man visai patinka, bet niekaip negaliu pakest, kai mane vadina Donce arba Dona, FFUU!!! net neatsisuku kai taip mane kviecia. Anksciau mano vardas man skambedavo vyriskai, bet db jis man tinka ir skamba graziai. Tiesa, suzinojau, kad Donata yra ir kiniska pavarde;DD

  • donata

   man mano vardas patinka ,mane draugai vadina donatella :)

 • Donata

  Man patinka mano vardas. Labai nemegstu tik kai ji kirciuoja kaip ,,DO nata”, bet apskritai man patinka mano vardas. Ir kai vadina Donce, Dona ar panasiai irgi patinka.. Zodziu, nesiskundziu, gavau gera varda ir niekada nebuvo noro jo pasikeisti.

 • Donata

  Man taip pat patinka mano vardas, bet anksciau nezinau kodel, bet jis man nepatiko. Man patinka , na bent jau nesiskundziu, kad mane vadina donce ;D

 • Donatos drauge

  Aš manau, kad Donata yra gražus vardas. Turiu geriausią draugę Donatą. Ji man labai patinka žiauriai faina ir pašėlus :D D***, su ja visada linksma todėl vardas Donata man kelia geras emocijas. Ir šiaip manau, kad visos Donatos yra labai linksmos ir labai fainos.

 • Donata

  Man asmeniskai mano vardas nepatinka:((((

 • Donatos vardininke

  dievinu si varda joks vardas man nera taip skambantis ietuviskai kaip sis.Donata.

 • Donata

  Dievinu, mano vardas DONATA,myliu labai savo vardo ;)