Ką reiškia vardas Česlovas ? Vardo Česlovas reikšmė, kilmė, vardadieniai:

Česlovas – (1) slav., trump. Česys, Česius, tarm. Česlavas ryt. aukšt., Česlas, Česlis, Česė žem., Česius piet. žem., vak. aukšt., baž. lot. Ceslaus iš slavų Česlav, kuris iš sen. slavų Čst-slav: sen. slav. čst „garbė“ + slava „šlovė“.

Vardadienis: Gruodžio 20 d., liepos 20 d.

Česlovams nuotykiai, ir kiekviena nauja pažintis leidžia pajusti tą malonų jausmą, įsivaizduoti, kad prieš akis laukia rizikingas darbas arba meilės romanas.
Česlovai įsitikinę, kad jie diplomatiškumo etalonai. Žinodami apie savo patrauklumą, moka naudotis savo kerais ir taip apie save suburia garbintojų ratelį. Turėdami gerą širdį ir supratimą, nesinaudoja piktomis užmačiomis.
Česlovams geriausia gyvenimo draugė ta, kuri turi platų pažiūrų ratą, jai svetimas pavydo jausmas. Joms reikėtų turėti netgi artistiškų bruožų, kad sugebėtų išlaikyti jų interesus, vertintų jų plačius mastus ir drąsius entuziazmo protrūkius.
Česlovai pasireiškia kaip nuostabūs mokytojai, rašytojai ir žurnalistai. Turi visas galimybes sublizgėti kaip oratoriai ar lektoriai. Gali tapti politikais ar religinių bendruomenių vadovais. Jiems tinka finansininkų, valstybės darbuotojų, veterinarų profesijos. Geri inžinieriai-tyrėjai, juristai ar teisėjai.

Panašūs vardai:

  1. Česlova
  2. Cecilius
  3. Cecilijus
  4. Celsas
  5. Celijus