Ką reiškia vardas Cecilijus ? Vardo Cecilijus reikšmė, kilmė, vardadieniai:

Cecilijus – (1) lot., trump. Cecilius, Cilas, tarm. Cecilis, Cilis žem.: iš lot. Caecilius, kuris iš romėnų sen. giminės vardo Caecilius: lot. caecus „aklas“.

Vardadienis: Lapkričio mėn 22 d. – Cecilijų vardo diena.

Cecilijai draugiški bendravime, šviesaus proto, labai natūralūs laikosi bet kokioje draugijoje. Jie patraukia žmonių dėmesį. Jie turi daugybę interesų ir niekada nesistengia kontroliuoti moters ar tikrinti, kaip jis praleidžia laisvą laiką. Pasitikėjimas – vienas jų bruožų. Cecilijai turi nuostabią intuiciją ir pranašavimų dovaną. Jų vienintelis turtas – ne pinigai ir ne materialinės vertybės, o liepsninga širdis ir nuostabiai gera siela.

Cecilijai seksualiniame gyvenime labai temperamentingi, aistringi ir to reikalauja iš sutuoktinio. Didžiausias procentas skyrybų įvyksta dėl nesutarimų intymiame gyvenime.

Cecilijai labai gerai jaučiasi visuomeniniame darbe. Niekas aiškiau nesugebės išaiškinti užduoties ar pavedimo kaip jis. Tačiau nemėgsta, kai juos bando “laikyti už trumpo pavadėlio”. Jie dirba iš idėjos o ne ieškodami naudos sau pačiam.

Panašūs vardai:

  1. Cecilius
  2. Cecilė
  3. Cecilija
  4. Celerinas
  5. Česlovas