Ką reiškia vardas Apolonijus ? Vardo Apolonijus reikšmė, kilmė, vardadieniai:

Apolonijus – (1) lot., trump. Apolis, Polis, iš lot. Apollonius – „Apolono, priklausantis Apolonui“.

Vardadienis: Balandžio 10d., balandžio 18d. – Apolonijaus vardo diena.

Apolonijus turi genijaus ženklą. Jis teisingas, domisi tikrosiomis gyvenimo vertybėmis. Siekia teisybės bet neteisia kitų.
Apolonijaus vardo diena priklauso Merkurijui. Jis suaktyvina protinius gebėjimus, rinkti, kaupti informaciją, bendravimą su šeimos nariais ir artimaisiais.

Apolonijai esa išmintingi, jiems nepatinka viešuma, vakarėliai dideli susirinkimai.. Visada pasilieka teisę laikytis savo nuomonės. Be abejonės, trokšta būti lyderiais, tačiau ne visada jais tampa. Kaip pasielgti, mąsto ilgai ir dvejodami. Jeigu išmoksta disponuoti pinigais, gali išlavinti puikius finansininko ar ekonomisto talentus. Taigi atkaklus darbas ir susikaupimas toks gyvenimo kredo.

Gerosios savybės: laki vaizduotė, gabumai menui, švelnumas, geraširdiškumas, mokėjimas džiaugtis. Meilė, ryžtas, veržlumas ir pinigai, nes juos supa draugai ir gerbėjai. Kartais draugai atsiranda lyg iš niekur, kad padėtų sunkią akimirką.

Neigiamos savybės: išlaidumas, paviršutiniškumas, plepumas. Kartais ima per daug savimi pasitikėti norėdami sukelti įspūdį ir patikti kitiems. Dažnai išnaudoja įgimtą patrauklumą, kad užkariautų kažkieno simpatiją, ir taip lengvai pasiekia savo tikslą.

Panašūs vardai: Apolinaras.

Panašūs vardai:

  1. Apolonija
  2. Apolinaras
  3. Augmilas
  4. Ašvydas
  5. Arminas