Ką reiškia vardas Valerija ? Vardo Valerija reikšmė, kilmė, vardadieniai:

Valerija - lot., trump. Valė, tarm. Valiusė ryt. aukšt., Valiūnė šiaur. ir piet. žem., iš lot. Valeria, kuris iš vyr. v. Valerius, žr. Valerijus.

Vardadienis: balandžio mėn. 28 d., liepos mėn. 30 d., gruodžio mėn. 9 d. – Valerijos vardo dienos.

Vardo savininkai garbina pasisekimą, valdžią ir tradicijas. Valerija – puikus originalių idėjų ir efektyvių sistemų šaltinis. Gyvenimas jums žavingas todėl, kad patys suteikiate jam nuostabų prieskonį.

Panašūs vardai:

 1. Valerijonas
 2. Valentinas
 3. Valentina
 4. Vaiva
 5. Valimantė
 • Valerija

  Tai gražus, visoms tautoms suprantamas vardas

 • Valerija kapacinskaite

  As juo nesiskundziu, nes pati esu valerija. Tik nelabai ispruse zmones sako tarkim klasiokai varelija tai nervina, bet ira ir geru dalyku tarkim: kai mane vadina valrijonu sako kai ateinu zmones apsiramina, valyte noredami graziai paprasyti ir t.t…

 • valerija

  sis vardas labai grazus,bet kartai tave vadina valerijonu

 • sakyciau

  net per daug garbina valdzia.nori viskame turet valdzia ir isakinet,vadovaut ir nesvarbu ar jos isakymai kenks kitam ar ne,jei ji taip nori-taip turi but. labai slykstus,savanaudis bruozas,na bet manau yra ir Valeriju kur valdzios troskimas ne taip stipriai isreikstas :) kiekvieno charakteri itakoja ne tik vardas o dar ir daugelis kitu dalyku :)

 • valerija

  Valerijos vardadienis nuo seno buvo svenciamas gruodzio 9 d. Jusu paskelbta vardo diena , mano ziniomis , atsirado veliau. Daugelyje saltiniu rasomos abi datos.

  • valerija

   tikroji vardo diena yra liepos 30d.visos kitos datos jau išgalvotos vėliau, mūsų laikų. kai aš gimiau, šitą dieną senuose šventuose kalendoriuose buvo įrašytas šitas vardas.todėl mane močiutė taip ir pakrikštino..

 • Dominykas

  Labai graziai isreiskei savas mintis, Valerija!