Ką reiškia vardas Ruslanas ? Vardo Ruslanas reikšmė, kilmė, vardadieniai:

„liūtas“

Panašūs vardai:

 1. Ruslamas
 • Ruslanas Gžibovskis

  http://lpic.lt/2010/09/25/%D1%80%D1%83%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%BD/

  Vardas paimtas iš Turkiškų kalbų. Kildinamas iš žodžio “арслан”: „
  liūtas“.

  Ruslanas mažai emocijų, nestabili norai, nuotaikos ir šiek tiek sudėtinga. Mėgsta būti giriamas, ir sulking ilgą laiką, jei nepateikiamas pranešimas apie jo gerus darbus.

  Dažnai tai yra narcissist. Populiarumas jokiu būdu – vienas iš būdų save Ruslanas. Patvarūs darbo, kuriam kada nors ateityje, po jų gali būti geras darbo užmokestis – tai ne Ruslanas. Jis turi viską, dabar jam reikia greitai šlovės – pripažinti gatvėse, rašė apie jį laikraščiuose. Patikrinkite, todėl jis linksta meno ir politinę veiklą. Noras išsiskirti, nebūkite kaip ir visi kiti, atrodo, pasirengę Ruslanas kalbėti per radiją, suteikiant interviu daryti pabaigoje jo vardas populiarus.

  Dėl Ruslanas ir jo žmona – vienas iš būdų įsitvirtinti. Ji bus graži, liekna, turi tokius išorinius duomenis į savo išvaizdą bet kuriai reklamos kampanijai nustojo kalbėti ir sukelia visuotinį susižavėjimą. Tačiau Ruslanas pavydi. Jei vyrų dėmesį į jo žmona tampa, jo nuomone, pernelyg didelis, jis gali užvirti ir, ignoruodama Etiketo taisyklės, kruopščiai sugadinti vakarą.

  Santuoka, yra du kartus (išskyrus labai retas). Myli vaikus, ir tėvams. Ši meilė, tačiau neturi savęs atsižadėjimo, Ruslanas, o, neatitinka vaiko poreikį savo tėvo dėmesio, ir jų poreikis tėvo jausmų išraiška. Mažai tingus, jautrus. Mėgsta gerti. Tapti alkoholio rizika yra vertinama kaip maža. Labai punktualus.

 • Egle

  kodel as cia neka supratau ? tiek daug klaideliu ?

 • Babajus

  turkiškų kalbų? Tiurkų kalbų.

 • http://lpic.lt/ LPIc.lt – Ruslanas

  originale rusu kalba :) matyt autotranslate :)