Ką reiškia vardas Osvaldas ? Vardo Osvaldas reikšmė, kilmė, vardadieniai:

Osvaldas – (1) anglosaksų, trump. Valdas, baž. lot. Osvaldus iš anglosaksų Osweald: anglosaksų os „dievas“ + weald „valdžia“.

Vardadienis: Vasario 28 d., rugpjūčio 5 d.

Osvaldai – įžvalgūs ir toli numatantys žmonės, kurie niekada neleidžia laiko menkniekiams. Jie priima protingus sprendimus ir gali būti puikūs darbų organizatoriais arba vadovais. Jų kalboje vyrauja tam tikras teatrališkumas. Niekada nepraleidžia progos pagirti ar aprėkti savo pavaldinius, jeigu jie to tik nusipelno.
Osvaldai, kaip ir visi kiti žmonės, turi savų problemų. Ypatingai jiems kenkia jų impulsyvumas, ambicingumas ir egoizmas. Jie kartais be jokio reikalo užsispiria kaip ožiai arba pradeda girtis ir todėl susigadina savo reputaciją.
Osvaldai labai dažnai patiria romanus su moterimis. Joms reikia žinoti jų silpnybes ir tada juos gali pasičiupti į savo kerų tinklus. Reikia visai nedaug: girti juos, dievinti ir gerbti. Tačiau yra kita medalio pusė. Jie labai pavydūs. Todėl jiems reikia būti atsidavusiems ir dūšia, ir kūnu.
Osvaldai turi tam tikrų iliuzijų – vesti žemesnio socialinio lygio moterį. Taip elgdamiesi jie įsivaizduoja, kad “neturtinga Pelenė” bus dėkinga visą gyvenimą. Dėl to kartais labai skaudžiai nusivilia.

Panašūs vardai:

 1. Oskaras
 2. Osmundas
 3. Otonas
 4. Orintas
 5. Orestas
 • rita

  graziausias vardas:)

 • osvaldas

  man patynka tas vardas as niekados nekeisiu i koki suda

 • giena

  osvaldas: GAIDOSVALDAS – CIULPOSVALDAS, DAR SKONKOSVALDAS. PARASOOSVALDAS

  • osvaldas

   giena nepatinka nesikisk as ir galiu pastumt pvz jei cia tawo vardas taj jis slyksciausias isvis tokiu net nera o reikia varda parasyt taj skelpk savo varda bus kokia ciulpedra ispistacija ar dar kokia nors

 • Kristina

  Mano sunaus vardas Osvaldas :) tai sita vieta jiem ypac tinka “Jie kartais be jokio reikalo užsispiria kaip ožiai “:D