Ką reiškia vardas Margarita ? Vardo Margarita reikšmė, kilmė, vardadieniai:

Margarita – (2) sulot, graik., trump. Rita, tarm. Grėta, Grėtė, Gryta, Grytė, Magryta, Margryta vak.liet., iš sulotyninto graik. Margarita: graik. margarites „perlas“.

Vardadienis: Vasario 22 d., balandžio 10 d., birželio 10 d., spalio 16-17 d., lapkričio 16 d., gruodžio 30 d.

Margaritos turi gabumus komercijoje ir švietimo sistemoje. Pasižymi kaip geros ekonomistės, redaktorės, rašytojos – beletristės. Jų galvos nuolat užimtos darbiniais kontraktais ir finansinėmis problemomis.
Margaritos labai lengvai bendrauja su žiniasklaida, leidybininkais. Paprastai pasiekia aukštąjį išsilavinimą ir užima gerai apmokamas pareigas. Visada pasiruošusios pateikti originalias idėjas.
Margaritos savo finansinius reikalus skrupulingai suplanuoja. Jos geros buhalterės, sekretorės, patarėjos prekybos klausimais. Kartais jos užsiima prekių reklama. Turi potraukį moksliniam darbui. Geros administratorės. Beveik visada gerai uždirba. Pinigus naudoja materialinėms vertybėms ir brangiems papuošalams pirkti.

Panašūs vardai:

 1. Monika
 2. Magryta
 3. Meda
 4. Marcelina
 5. Melanija
 • Marga*

  Labai myliu si varda:)))Jis svelnus,kaip ir visos jo savininkes.Nesutiksiu su kai kuriais sio aprasymo teiginaias.As Jokiu budu ne pirksiu uz savo uzdirbtus pinigus brangfenybes ir taip toliau.Kad visos Margaritos originalios tai visiska tiesa:))Beje del rasytoju sutiksiu dar ir del svietimo.Pati as busiu Mokytoja,seip gyvenima siesiu su vaikais:))

 • margarita

  labai puikus vardas mane kaikada vadina margi marga margiukas tj man patinka o kj vadina margarinu tj mane izedzia

  • margarita

   mane vadina margo

 • margaritukėlis

  Šis vardas nuostabus esu sugalvojus sakinį.Pvz.:Margarita kokia tu marga!

 • Margarita Mar

  O dieve koks vardas . As gailiuos, kad tevai dave man toki varda . . . . Tikrai juo nesididziuoju . . . Man geda ji tureti . . .

 • Monika

  O Dieve, tikriausiai, tai pats gražiausias moteriškas vardas. Nors man iki vaikų dar toli, tačiau aš visada svajojau savo dukrytę pavadinti būtent šiuo vardu. :) )) Gaila, tačiau dalis mano artimųjų “gultūsi kryžium” prieš tokį sprendimą…. :/

 • Margarita

  As vardu Margarita, man mano vardas tikrai patinka, dziaugiuosi kad teveliai toki dave, nors vaikystej jis man ir nepatiko:-)