Ką reiškia vardas Jorūnė ? Vardo Jorūnė reikšmė, kilmė, vardadieniai:

jorus „žalias“, jorė „žalumynas, žaluma“

Panašūs vardai:

 1. Jorūnas
 2. Jorė
 3. Jorius
 • Silvija

  As turiu sese vardu Jorune. Ir man labai tas vardas patinka. Pradzioje norejome mes jei duot varda Paulina bet dabar as laiminga kad mama nedave jei vardo Paulina. ;)

 • Edita

  mano dukrytė Jorūnė, vienintelė ir nepakartojama.

 • Jorune Prapuolenyte

  As esu Jorune ir man sis vardas labai patinka,ir skamba graziai

 • nerijus

  labai grazus vardas

 • Jorune

  As esu Jorūnė ir manau sis vardas yra tikrai retas ir labai grazus nes musu tokiu nedaug :) )

 • as

  as esu Jorūnė ir nezinau grazesnio vardo:)

 • Ėgi

  Keista, kad lietuviškas. Žinau norvegę Jorunn. :)

 • Jorune

  Mano vardas Jorūnė mano vardas yra vienas mieste ir man jis patinka.

 • Jorūnė

  Man patinka mano vardas tik labai norėčiau sužinoti kada gi mano vardadienis…

 • Sese

  Labai gražios, protingos, sumanios moterys turi šį vardą. Jos tiesiog spinduliuoja savo magnetizmu. Šio vardo skaičius 11 Vienuoliktukai labai kūrybingi, originalūs, kilniadvasiai, nešališki ir pusiausvyrą išlaikantys žmonės. Dažnai jie poetai, humanistai, mistikai. Per savo gyvenimą stengiasi pagilinti žinias, ir ypač tų mokslo sričių, kurios priartina prie žmoniškojo egzistavimo paslapčių atskleidimo. Todėl gali būti puikūs mokslininkai ir filosofai, taip pat jeigu atsižvelgs į dvasinį dėmesį menams – talentingi ir įkvepiantys rašytojai, menininkai ir artistai. Vienuoliktukai puikūs oratoriai, misionieriai, tikybų propaguotojai. Turėdami puikią intuiciją ir parapsichologinių sugebėjimų, jie gali tapti žymiais astrologais, numerologais, taip pat daugelio slaptų žinių šakų profesionalais. Turėdami tiek įvairių pranašumų, jie be vargo pasiekia užsibrėžtų tikslų materialinėse, dvasinėse bei socialinėse srityse. Jų laukia šlovė, garbė ir turtai. Tačiau jiems tai svarbu tik todėl, kad to pasiekę gali tapti dar naudingesni žmonės.
  Pozityvūs, autentiški Vienuoliktukai neleidžia pasireikšti tamsioms ir negatyvioms vibracijoms. Ramūs, pilni vidinės harmonijos, tipiškos kaip tik jiems, jie nugali visas kliūtis kurios stovi jų gyvenimo kelyje, tampa pavyzdingais įkvėpimo kitiems šaltiniais. Jiems tinka toks posakis: „Pats sau ponas”. Jie puikiai moka išsaugoti pusiausvyrą tarp realybės ir vidinio gyvenimo. Tačiau jų pagrindinis pranašumas – vyriškumas ir ištvermė ginant savus įsitikinimus.

 • Sofija

  Dvasinė potencija ypač didelė. Jūs sugebate įkvėpti kitus žmones ir aplinkiniai mielai seka jūsų pavyzdžiu. Įgimta vidinė stiprybė ir atsargumas suteikia jums galimybę būti puikiu mokytoju, socialiniu darbuotoju, filosofu ar asmeniniu patarėju. Nesvarbu, kokioje srityje nuspręsite dirbti, išnaudokite savo pastabumą ir jautrumą aplinkai. Jūs pasižymite itin gera intuicija. Pastebėta, kad magiškų galių turinčių žmonių likimo skaičiai dažnai būna „11/2“. Skaičius „2“ susijęs su dvasiniais gebėjimais, ko negalima pastebėti kitų likimo skaičių savininkų savybėse.

  Daugybėje gyvenimo sričių esate priklausomas (priklausoma) nuo kitų žmonių, bet visada siekiate partnerystės ir grupinio darbo. Su branda įgausite kuklumo, tai jums leis dirbti ne dėl pripažinimo ar apdovanojimų, o kilnaus tikslo.

  Dažnai už jūsų idėjas apdovanojami kiti, bet dėl to jūs nesijaudinate, nes dirbate vardan bendro tikslo. Kruopštumas, paslaugumas ir mokėjimas bendradarbiauti leidžia jums tapti nuostabiu patarėju. Jūs kreipiate dėmesį į smulkmenas ir retai ką nors praleidžiate, mokate suburti žmonės.

  Jei išnaudosite likimo suteiktas galimybes, taktiškumas ir draugiškas elgesys atneš jums populiarumą. Jūs patiksite visiems žmonėms. Jie vertins, kad dirbate ne dėl pinigų, o savo idealų. Pozityvus skaičiaus „2“ bruožas – idealizmas.

 • Jorune

  Mano Vardas irgi Jorune ir as gyvenu Voketijoj bet visiems ir cia labai grazus vardas sako .

 • inesa

  Jorunes, mano dukros vardadienis ta pacia diena kaip ir gimtadienis gruodzio 8 d., mes si varda radome 1984 m, senoviniame 1961m kalendoriujerrryyūnė

 • Jorūnė

  Tuomet Jorūnė turi du vardadienius- gruodžio 8 ir rugpjūčio 9 :) NUOSTABUS VARDAS!!! :)

 • Jorune

  labai grazus ir retas vardas, labai dziaugiuosi kad tevai isrinko butent si. Kas paklausia mano vardo sako kad labai grazus ir girdi toki pirma karta dazniausiai :) )

 • Irena

  Žavingas! Darželyje sutinkame mažą nuostabią mergytę šiuo vardu:) labai labai žavingas, nuostabus vardas!