Ką reiškia vardas Fidelis ? Vardo Fidelis reikšmė, kilmė, vardadieniai:

Fidelis – (2) lot., trump. Fidas, iš lot. Fidelis: lot. fidelis „ištikimas“.

Vardadienis: Balandžio 24 d.

Fideliams galima pavydėti gyvenimiškos energijos, užsispyrimo ir drąsos, kurie pasireiškia aktyviame ir kūrybiniame jų gyvenime. Atrodo, kad jų energijos šaltinis neišsenkantis.
Fideliai visą laiką ieško gyvenime nugriebti sau naudos ir visiškai nevengia netgi rizikingų avantiūrų. Jiems būdingas novatoriškumas, kuris pasireiškia visuose jų darbuose. Viskas, kas nauja juos traukia kaip magnetas ir tai, matyt, stimuliuoja jų energiją.
Fideliai turi aštrų humoro jausmą. Jie visada pašiepia nevykėlius ir pabrėžia savo reikšmingumą. Mėgsta sportuoti. Juos traukia tenisas, o esant blogam orui, su malonumu žaidžia šachmatais.
Fideliai labai seksualūs. Bet koks jų prieraišumas netvirtas, išorinis – iš esmės jie visada jaučiasi vieniši, seksualiai nepasitenkinę, alkani. Sekse nepripažįsta jokių apribojimų.
Fideliai mėgsta labai įvairų ir nuolat besikeičiantį darbą. Kadangi mėgsta keliauti, tai gali būti kelionių agentūrų vadovais, kurjeriais, detektyvais. Traukia juos ir menai. Gali būti įvairių draugijų mecenatai. Tinka jiems ir politiko gyvenimas.

Panašūs vardai:

  1. Fidelija
  2. Florijonas
  3. Flavija
  4. Fabija
  5. Felicijus