Ką reiškia vardas Ferdinandas ? Vardo Ferdinandas reikšmė, kilmė, vardadieniai:

Ferdinandas - isp., ital., trump. Fernandas, Ferdas, Nandas, tarm. Fardinandas piet. aukšt. (Ratnyčia), baž. lot. Ferdinandus iš isp., ital. Ferdinando, kuris iš vestgotų Fredenand : sen. vok. aukšt. fridu „taika“ + nand „drąsa, drąsus“.

Vardadienis: Kovo 30 d., gegužės 30 d. – Ferdinando vardo diena.

Ferdinandai švitraus proto žmonės, sugebantys greitai įsisavinti bet kokią informaciją ir tikslingai panaudoti praktikoje. Silpnoji vieta ta, kad niekada jiems nėra gana, visada nori turėti ir žinoti kuo daugiau, užtat esą nenustygstantys vienoje vietoje.

Ferdinandai tai asmenybės, kurios išsiskiria iš kitų savo sugebėjimais siekti maksimumo. Jie įsigyja priešų dėl savo nuolatinio verkšlenimo, kad galėjo padaryti geriau kai ir taip viską atlieka idealiai. Jiems patiems reikia susivokti, kad labiausiai kenkia nuolatinis jų nepasitenkinimas tuo, ką jie daro. Todėl būtina įveikti polinkį į pesimizmą, nepasitikėjimą savimi, išmokti matyti šviesesnes gyvenimo spalvas.

Ferdinandai – filosofai. Gali valandų valandas mąstyti ką padaryti dar geriau ir gilintis kodėl kiti daro ne taip kaip jie.

Panašūs vardai:

  1. Faustas
  2. Florijonas
  3. Florentinas
  4. Filomenas
  5. Feliksas
  • Audronė

    Nuostabus vyriškas vardas.