Ką reiškia vardas Eva ? Vardo Eva reikšmė, kilmė, vardadieniai:

Eva – trumpinys iš Evelina: „riešutas“ arba Ieva variantas kitose kalbose.

Vardadienis: Gegužės mėn. 26 d. – Evos vardo diena.

Eva, dažnai pasitaiko, kad nuo jos sklinda itin aktyvi ir gera žadanti aura, todėl retas jos aplinkos žmogus sugeba atsispirti kerams ir lieka betarpiškai apžavėtas. Teigiama, kad didžioji dalis merginų, turinčių Evos vardą, mėgsta daug kalbėt, taip pat mėgsta girtis – gali ištisas valandas pasakoti savo gyvenimiškus potyrius bei pačius keisčiausius  nuotykius. Beveik visos Karolės nuo gimimo nenuspėjamos.

Tačiau Evos į kitų žmonių poelgius ir įvairius įvykius reaguoja labai asmeniškai – tik širdimi, o ne protu. Evų jausmai labai ryškūs  –  džiaugsmas ir liūdesys labai lengvai sukelia ašaras, o nuotaikų svyravimas neįtikėtinas – greitai pereina iš euforijos į nusivylimą – kartais papraščiausiai tiesiog dėl menkniekių. O abstrakcijos – muzikos garsai arba lyriškas, poetinis žodis – gali jas sužadinti iki galutinės ekstazės.

Evos išsirenka patrauklius ir pažinimą skatinančius užsiėmimus. Šio vardo savininkės savo gyvenimą dažniausiai pašvenčia visuomeninėms organizacijoms. Eva gali būti geros techninių ir socialinių sričių specialistės, o taip pat puikios meninikės: nuostabios aktorės, talentingos dailininkės, populiarios dainininkės,  įžymios filosofės,  respektabilios kultūros darbuotojos,  skaitytojų mėgiamos rašytojos bei politiškai stiprios valstybės veikėjos. Eva nemėgsta pagalbos iš šalies, joms patinka viską daryti pačioms. Šio vardo savininkės esa labai užsispyrusios. Valios jėga ir rimtas charakteris leidžia susidoroti su bet kokiais projektais, todėl gyvenime lieka gilus pėdsakas nuveiktų darbų. O taip pat dėl šio asmenybės bruožo, visų darbų darymo savomis rankomis, užsitarnauja kitų pagarbą ir populiarumą.

Panašūs vardai:

 1. Evelina
 2. Eidinė
 3. Elzė
 4. Eivenė
 5. Eliza
 • eva

  EVA varda nesioju penkiasdesimt metu,esu Klaipediete, kai atvykau i Kauna gyventi ir kas nors gatveje pasaukdavo vardu buvau vienintele,,,atsisuku mane….buvo malonu ,dabar kai saukia eva ir atsisuku matau mazas mergytes,,,tai trumpas grazus, sekmes, gyvybes vardas .Ieva Simonaityte sake, kad turetu buti Ėva,kaip ir vokieciai taria.

 • Žaneta

  Eva- pats nuostabiausias, mano NUOSTABIOS dukrytės vardas. Trumpas, aiškus gražus, dukra jau septynerių, ir visada didžiuojasi prisistatydama.

 • eva

  mano vardas Eva as gimiau Alytuja man dabar 9 metai dabar gyvene vilniuja as sau esu populeri nes savo visoja mokykloja kurioja as dabar mokausi yra tik vienintelis vardas Eva aisku ten mokosi daugybe vaiku bet sis mano vardas yra gan retas as

  • eva

   eva yra patc retas ir grazus vardas tos mergaites kurios turi varda eva yra labai labai kruopsios lanko daug bureliu mano vardas eva as lankau labai daug bureliu tai yra grupe HEY grupes HEY mokytoja yra Viktorija Kvalpokaite ji labai grazei dainuoja ir moka savo grupe . Dar lankau muzikos mokykla LYRA joja dainuoju dzeza ir solfedziuoju lankau dar floristika, krepsiny, soku Hibhopa man 9 metai as vos suspeju viska daryti man laiko tiesiog truksta tik spek ilsetis ir dar tos veiklos nu na ne veiklos oburelei vyksta y savaite po du kartus na rasydama sy skelbima norejau pasakyti tai kad vardas eva turi buti gerbemas !!!

  • eva

   Eva vardas… labai retas ir grazus as eva as esu trečioke klaseja greičiausiai parasau savo varda nes jį sudaro tik trys raides labai gerai daug neuštrunku tik op ir parašyta. Nesu mačius tokios mergaites išskyrus mane kurios vardas butų Eva bet tikrai noreciau pamatyti savo bendravardę gal ateityja as tokę rasiu nezinau tikiuosi ir laukiu bet savo bendravardę noryčiau pamatyti kai mano bus labai puiki nuotaika nezinau ar as ja gyvenime isvis sutiksiu mano gyvenime bentjau sitoj reiketu padeti labai labai didely klaustuka kuris net uz mane butu kokeis astuoneis metrais uz mane didesnis pasaulis mazas bet klaustukas dar mazesnis na usteks rasyti jau pavargau kita straipsny gal parasysiu rytoj laiko klausimas as sau daugybe klausimu uzduodu ir y visus stengiuosi atcakyti

  • eva

   as irgi esu eva as irgi esu gymusi balandzio12d.ir as esu venintele eva visoje savo mokykloje ir as didziuojusi,kad mano vardas,eva,:)ar tu turi faccebook

  • eva

   as irgi esu eva as irgi esu gymusi balandzio12d.ir as esu venintele eva visoje savo mokykloje ir as didziuojusi,kad mano vardas,eva,:)ar tu turi faccebook.

 • Evyte

  sveiki:)

 • renku mergaitei varda :)

  Eva – Prancuziskas vardas, jis lietuviu kalboje reiskia – Ieva , tad reiksme ta pati :)
  grazus vardas, bet Prancuzijoje pagivenusios meteriskes tik Evos :(
  tikiuosi ir Prancuzijoje ateis nauja mada

  • eva

   as eva ir visi sako kad eva labai grazus vardas gal kitiem negrazus bet man pats grazauses

 • eva

  sveiki as eva gyvenu norvegijoj. as labai patenkinta savo vardu kam jis negrazus man nerupi kekviena mergaite turi buti patenkinta savo vardu nesikrimskit evos jeigu kiti tyciosis is jusu vardo tai visai nesvarbu. evos pacios geriausios, graziausios taigi neliudekite

 • eva

  ir dziaukites

 • KERETOJA

  eva, kodel visos mergaites turetu didziuotis savo vardu gal kiti vardai joms negrazu?

 • Karolina

  Mano geriausios draugės vardas yra Eva. Ji yra nuostabi draugė. Tikėkimės, kad ji man bus geriausia draugė dar LLLAAAABBBAAAIIII ilgai, nes mes dar tik ketvirtokės :)

 • eva

  KERETOJA, nekisk mums dantu gerai? argi taip mergaites????

 • Wilmis

  laukiuosi vaikucio, tuoj suzinosiu kas bus, jei bus mergaite pavadinsiu Eva. Labai grazus, trumpas, nedaznas vardas :)

 • Eva V.

  As eva jau 16 metu ir esu vienintele sava mokykloj. man malonu zinot kad yra daugiau evos varda turinciu zmoniu

 • EVA

  man kilo klausimas kitoje svetaineje rodo kad eva vardo kilme yra hebraju

 • Eva

  Vards Eva tai yra nuostabus kai laukiausi nezinojau ka turesiu tai mano mama sakydavo bus mergaite ir s galvojau ir galvojau bet nesugalvojau vardo bet va mociute paeme is niekur nieko Eva bus musu mazoji Evute tai stai ir gime mani mazoji mergaide pavadinom ja Eva…..Tai dabar mums jau 8 menesiukai beveik:)

 • Evutes mama

  Musu mergyte taip pat Eva. grazesnio ir tinkamesnio vardo jai neisivaizduojam. vos tik suzinojom,kad gims mergyte,sis vardas buvo vienintelis. musu mazajai evutei jau 5.5men :]

 • eva

  eva vadas labai grazus jis tikrai labai retas is 3 ju raidziu grazus patrauklus as taip pat esu eva as dziaugiuosi tokiu vardu

 • eva

  sis vardas man patinka nes yra grazus kai viena karta klaseja mokesi evelina tai mus abi vadino eva

 • eva

  man patinka vardas eva nes mano vardas yra eva tai tikrai is retesniu vardu

 • Eva

  Aš taip pat esu Eva ir tuo labai ďžiaugiusi ištikrūju šiame tekste yra tiesos. turiu klasioke Ema tai kartais mumis pavadina arba Emomis Arba Evomis bet dažniausiai mokytoja parodo pirštu ir aišku kuri turi skaityti.

 • Evute

  Eva yra labai grazus ir populiarus vardas,taciau esu vienintele sio vardo savininke mokykloje ir man tai labai patinka.Tik trys vardo raides todel man kolkas nedave pravardes nes labai sunku sy varda iskraipyti arba sutrumpinti=)

 • Eva

  Aš Eva …sau kitokio vardo nepriskirčiau… Aš jį dievinu