Ką reiškia vardas Estera ? Vardo Estera reikšmė, kilmė, vardadieniai:

Estera – (2) iran., trump. Astė, iš sulotyninto hebr. Esthera, Esther, kuris paskolintas iš sen. iraniečių kalbos ir reiškė „žvaigždė“.

Vardadienis: Liepos 7 d.

Esteros tikrai gerai orientuojasi biznio reikaluose ir tai daro profesionaliai, su humoru ir dvasiniu pakilimu, inteligentiškai.
Esteros intelektualios, profesionalios, gabios matematikai, moka gerai atkartoti, tai atlieka apskaičiuotai, moka saugoti paslaptis.
Esteros mėgsta diskutuoti, viską stengiasi pagrįsti, gali puikiai suprasti kitų padėtį. Jos labai nuovokios ir atsakingos, labai praktiškos, turi potraukį mokslams, kuris reikalauja didžiulės koncentracijos ir apmąstymo.
Kartais Esteros būna poliglotės, aštraus proto, lengvai mokosi ir įsisavina disciplinas, ir kaip sakoma, visada būna “ant bangos”.
Neigiama prasme Esteros gudrios, užsimirštančios, lengvabūdės, lengvai keičiančios savo kėslus, plepios, melagės, demagogės, o tam tikromis sąlygomis – vagilės, gatvių plėšikės, sąmoningai pasirenkančios nusikalstamą veiklą.
Esterų profesijos bei užsiėmimai – puikios amatininkės, inžinierės, išradėjos, diplomatės, politikės-intrigantės, siekiančios tik sau naudos.

Panašūs vardai:

 1. Evalda
 2. Eigotė
 3. Elena
 4. Edilija
 5. Egidija
 • vanesa

  esteros jega!!!!

  • Emilija

   Labas Vanesa. kokia cia jega?

   • http://steamcommunity.com/id/T3xo T3xo

    Estera ftw.