Ką reiškia vardas Egidijus ? Vardo Egidijus reikšmė, kilmė, vardadieniai:

Egidijus – graikų kalbos trumpinys Egidas, iš sulotyninto graikų vardo Aegidius: „egidos (= Dzeuso skydo) laikytojas“: graik. aigis (kilm. aigidos) „egida, Dzeuso skydas“.

Vardadienis: Rugsėjo mėn. 1 d. – Egidijaus vardo diena.

Egidijai jaunystėje būna nuobodūs, sėslūs, neimpulsyvūs daug mąstantys ir nežinia ką. Sulaukia brandaus amžiaus be jokių įspūdžių, išdaigų. Tai puikūs šeimos žmonės, jiems artimieji tai visas pasaulis.

Kai, kurie Egidijai silpnavaliai užtat ir moteris jiems sunku išsirinkti tokią apie kokią svajoja visą gyvenimą. Dėl savo ramaus būdo dažniausiai moterys už juos išsirenka .

Egidijai dėl savo neryžtingumo dažnai skursta. Jie domisi daug kuo, griebiasi šio bei to, bet pradėto darbo nemoka užbaigti. Kol sugalvoja naują, liūdi ir nieko neveikia.

Panašūs vardai:

 1. Eduardas
 2. Elena
 3. Eitenis
 4. Eitenė
 5. Eufema
 • auga

  man labai patinga varda Egidijus.Bet kodel Kamiles vardas svenciamas 2 kartus

 • Egidijus

  Tai tikrai nuostabus vardas. Deja, vaikystėje tapau Gidu, dėl ko labai pykau. Dabar vėl susigrąžinau nuosavą Egidijų ir tuo labai džiaugiuosi. Būsiu, manau, toks jau iki grabo.

 • Egdijus

  mano vardas EGIDIJUS :P

 • Egidijus

  as Egidijus ir man tas vardas lbai patinka

 • Egidijus

  kaskodel toks nei drauges nesusiras nei darba uzbaiks nei idomu bus gyventi nuobodybe zodziu nesamone.

 • Egida

  mano vardas Egida, dziaugiuosi juo, nes jis labai retas

 • egis

  mano ir toksai vardas gal letai darom bet gerai darbus uzbaigiem ir merginas susirsndam kokies patys norim taip pat ir linksminames kaip mums prie sirdies o ne sedim troboja

 • Egidijus

  “Egidijai jaunystėje būna nuobodūs, sėslūs, neimpulsyvūs daug mąstantys ir nežinia ką. Sulaukia brandaus amžiaus be jokių įspūdžių, išdaigų.”
  Čia apie mane =P

 • Egidijus

  Kai, kurie Egidijai silpnavaliai užtat ir moteris jiems sunku išsirinkti tokią apie kokią svajoja visą gyvenimą. Dėl savo ramaus būdo dažniausiai moterys už juos išsirenka .

  Šitas man tinka laaaabai, tik būdas mano nelabai ramus :D

 • Egidijus

  visiškai nepritariu teiginiui: “…nuobodūs, sėslūs, neimpulsyvūs daug mąstantys ir nežinia ką. Sulaukia brandaus amžiaus be jokių įspūdžių, išdaigų….buvau impulsyvus ir aktyvus, netrūko mąstymo ir uždarumo, tačiau išdaigos taip pat nebuvo svetimos….darbų ir idėjų daug, bet juos stengiuosiuosi užbaigti….žmonių, kurie jų nebaigai – daug, mes nesame išskirtiniai šiuo klausimu :) )

 • Egidijus

  Iš dalies sutikčiau, kad galbūt kaikuriem superaktyviem žmonėm ir atrodau, kaip nuobodus, kadangi ištikrųjų mėgstu ne tiek visokiose draugų ar šiaip pažįstamų kompanijose leisti laisvalaikį, kiek mieliau leidžiu laiką su savo artimaisiais: žmona, tėvais ar giminėm, be to ištikrųjų esu sėslus, nes man namai, gimtasis miestas, šiuo atveju Kaunas ir Tėvynė Lietuva yra daug brangesni už daugumos mėgėjų keliauti liaupsinamas vietas, kaip Paryžius, Londonas ir t.t…. Ir visiškai nesutinku su tuo, kad dėl ramaus būdo nesugeba išsirinkti sau moters ir tokios apie kurią svajoja, tarkim aš kaip tik perdaug neskubėdamas ir ramiai viską apsvarstydamas išsirinkau sau tokią moterį į žmonas apie kurią ir svajojau. Kaip ir dėl neryžtingumo, tai bent jau manes tai neliečia, nes aš jei jau pasiryžtu, tai ir darau, ir nesiblaškau nuo vieno darbo prie kito, o pradėjęs vieną darbą jį stengiuosi atlikti kuo geriau ir užbaigiant.

 • vilte

  ne mano tetis pradeda ir baigia ir neskurstam