Ką reiškia vardas Boleslovas ? Vardo Boleslovas reikšmė, kilmė, vardadieniai:

Boleslovas – slavų kilmės senoviškas vardas Boleslavas ,kurio trumpiniai: Balys, Bolius, tarmiškai Baleslovas, Baleslavas rytų aukštaitijoje – Bolis šiaurės žemaitijoje – Bolius rytų aukštaitijoje, pietų žemaitijoje – Bolys, pietų aukštaičiai vadina Bolė, šiaurės aukštaitijoje (Žeimelis), bažnytinėje lotynų kalboje Boleslaus iš slavų Boleslav: senovės slavų kalboje – bolje „daugiau“ + slava „šlovė“.

Vardadienis: Rugpjūčio mėn. 19 d. – Boleslovo vardo diena.

Boleslovai labai atidžiai renkasi valgį, drabužius, draugus, ir meilę. Dažnai stengiasi išsiskirti iš minios užtat visada atrodo pasitempę, gražiai apsirengę ir labai pasitikintys savimi. Kur kas dažniau negu kiti prausiasi, dažnai tikrinasi savo sveikatą, nepakenčia tinginiavimo bei tinginių.

Boleslovai turi labai blaivų protą, užtat nesileidžia į konfliktus. Tačiau jie pakankamai protingi ne tik pakritikuoti, bet kada reikia, būti labai korektiškais. Jiems patinka žvelgti į senus faktus ir iškloti juos suinteresuotosioms pusėms.
Kai kurie Boleslovai labai šnekūs. Jie tiesiog nusibosta šnekėdami aplinkiniams apie savo ir kitų problemas ir tuo erzina.

Boleslovai užduotis sau nusistato patys. Jie pedantiški, todėl sugeba matyti pagrindinį uždavinį. Kritiką priima lengvai, kaip ir kritikuoja kitus. Neišpasakytai lengvai suranda sau pasiteisinimus.

Boleslovų žmonų idealas – jų mylimoji turi savyje suderinti namų šeimininkę, virėją, kolegę ir draugę, sekretorę ir savų vaikų motiną. Išrinktosios rankos ir širdies paprašo po didžiausių svyravimų, kruopščios kandidačių atrankos ir pasitikrinimo.

Panašūs vardai:

  1. Bronislovas
  2. Birvydas
  3. Benadas
  4. Baltenis
  5. Butnoras