Ką reiškia vardas Anicetas ? Vardo Anicetas reikšmė, kilmė, vardadieniai:

Anicetas – (2) graik., trump. Anys, Ancius, Ancis, tarm. Ancetas vak. aukšt., Anicius šiaur. žem., Anicas, Anicokas ryt. aukšt., iš sulotyninto graik. Anicetus, graik. aniketos „nenugalimas

Vardadienis: Balandžio mėn 17d. – Aniceto vardo diena.

Anicetas- iš graikų “nenugalimas”.

Anicetai ambicingi ir impulsyvūs žmonės. Jie noriai eina link valdžios ir niekada nenori būti pavaldinio vietoje. Jeigu nepavyksta atsidurti valdžioje ir turėti keletą pavaldinių, jaučiasi nepasiekę tikslo. Tie žmonės paklūsta griežtai disciplinai ir to paties tikisi iš kitų. Dominuodami jie nesugeba įsiklausyti į kitų nuomonę girdi tik save. Ką nors užsimoję įvykdyti, būtinai laikosi savo, nors tai ir prieštarautų logikai.

Anicetai sekse neaktyvūs, reikalinga moterų iniciatyva. Taigi kitur jie veržlūs ir drąsūs. Anicetų partnerėmis turėtų būti tolerantiškos ir švelnios moterys. Jie – medžiotojai, turintys labai gerai išlavėjusią uoslę. Jeigu kokiu nors žmogumi susidomi, tai šiam nebedaug lieka šansų nuo jo pasislėpti, kadangi Anicetams labai sunku nepaklusti. Niekas ir niekada neturi kėsintis į Anicetų laisvę ar kaip kitaip juos varžyti.

Panašūs vardai: Anys, Anelius.

Panašūs vardai:

  1. Aniceta
  2. Arėjas
  3. Arijus
  4. Angelius
  5. Anupras