Ką reiškia vardas Ivas ? Vardo Ivas reikšmė, kilmė, vardadieniai:

Ivas – (2) germ., iš sulotyninto germ. Ivo (kilm. Ivonis) – „šaulys lankininkas (su kukmedžio lanku)“: sen. vok. aukšt. iwa „kukmedžio lankas“.

Vardadienis: Sausio 13 d.

Jūs fiziškai tvirti, kupini slaptų įvairių galimybių žmonės. Jūs gerai numatote vedybų perspektyvas, ir jeigu vedate ar ištekate, tai tik su dideliu kraičiu. Kartais gaunate didelį palikimą iš tolimų giminaičių. Su antrąja puse gyvenate labai paslaptingą ir keistą gyvenimą.

Panašūs vardai:

 1. Ivonas
 2. Irmgarda
 3. Izaokas
 4. Irdangas
 5. Ida
 • indre

  cia mano maziuko vaikiuko vardas Ivas… ir esu beproto juo patenknta, labai graus ir iskirtinis vardas.. rinkausi tarp Jorio ir Ivo.. ir turiu Iva :) nuostabaus grozio sunu !!!!
  Mums jau 3.5m. tikiuosi, kad tai nebus lietuvoje populiariausias vardas nes tada bus ju daug, o kol kas ne vieno kito Ivo nepazystam ir esam del to laimingi :D

 • kristina

  cia mano vyriausio vaiko vardas.ir jam db 6metukai. kai rinkom naujagimiui varda buvom išsirinkę liutauras varda bet nuejom i rotuse kaune issimti gimimo liudijima ir vardu lentoje pamateme varda ivas ir apsisprendeme. nes jis trumpas lengva vaikui istarti ir prie pavardes tinka :-) graziai skamba ivas intupas nei vardas girdetas nei pavarde :-D smagu kai zmones galvoja jog mes uzsenieciai :-D