Šiandien vardadienius švenčia:

trumpinys iš Vaigailė, Vaigaudė, Vaigedė

Magdalena - hebr., var. Magdelena, trump.Magdalė, Magdė, tarm. Magdalia, Magdžia piet. aukšt. (dz.), Madlyna, Madlynė, Madlė, Madė, Magė, Magužė vak. liet., Magduka piet. aukšt., iš sulotyninto hebr. Magdalena — „magdalietė“, kuris iš Maria Magdalena – Marija iš Magdalos miesto (Palestinoje)

Girėnas – (1) liet., trump. Girius, iš transatlantinio lakūno pavardės Girėnas.

Vardadienis: Liepos 17 d.

Jums labai reikšmingi faktai. Jūsų mintys ir veiksmai labai greiti, tačiau nedažnai įdiegiami praktiškai. Turite labai aiškų mąstymo būdą, atvirą charakterį. Mėgstate keisti profesijas, turite polinkį įsigyti kelias profesijas. Karjera jums labai daug ką reiškia. Jus traukia politika ir bet kokia atvira visuomeninė veikla. Tai puikūs oratoriai, sugebantys žmones patraukti savo idėjomis. Visada praktiški, aktyvūs ir geri organizatoriai. Siekia prestižinio išsilavinimo.

Darius – lietuvių kalbos vardas iš transatlantinio lakūno pvd. Darius: 2. liet., trumptinys iš avd. su Dar-: Darbutas, Darkintas ir kt. lietuviškas trumpinys iš vardo Darijus.

Vardadienis: Liepos mėn. 17 d. – Dariaus vardo diena.

Darius vardo reikšmė: graikų: „turtuolis, turtų valdytojas“, lietuvių dar- (daryti), transatlantinio lakūno pavardė.

Dariai gerbia tiktai savo idėjas ir norus.
Dariai prisirišę prie savo tėvų , labai gerbia savo motiną. Tėvui jaučiu pasitikėjimą, vertina jų nuomonę, bet mama jiems aukščiau už viską.

Dariams namai – tai jų tvirtovė, kurioje jie turi jaustis saugūs, atsipalaidavę. Savo gerbūvio kūrimui gali paaukoti pusę gyvenimo.

Darkintas – (l) liet., trump. Daras, Darys, Darius, dar- (žr. Dar-butas) + kint- (: liet. su balsių kaita iš kent-: kentėti, plg. žiem-kintis).

Vardadienis: Liepos 17 d.

Šio vardo savininkai yra Veneros vaikai, kaip jiems ir dera, spinduliuoja geismingumą ir visi mylimi aplinkinių. Jų seksualumas padeda sėkmingai apeiti visus povandeninius gyvenimo vandenis. Šiems vardo turėtojams viskas sekasi, todėl reikia būti atidiems su pinigais, nes galimi pavojai gali pridaryti neatitaisomų nuostolių.