Šiandien vardadienius švenčia:

Teklė - graik., iš sulotyninto graik. Thecla: graik. theos „dievas“ + kleos „garbė“.

Vardadienis: Kovo mėn. 26 d. – Teklės vardo diena.

Jūs gerai numatote vedybų perspektyvas, ir jeigu vedate ar ištekate, tai tik su dideliu kraičiu. Kartais gaunate didelį palikimą iš tolimų giminaičių.

Su antrąja puse gyvenate labai paslaptingą ir keistą gyvenimą.

Liudgaras – (1) germ., trump. Liudas, iš sulotyninto germ. Ludgarus iš germ. Ludgar, Ludger: sen. vok. aukšt. liut „tauta“ + ger „ietis“.

vardadienis: Kovo 26 d.

Esate išskirtinis žmogus, jūsų talentas – mokėjimas sukurti ir įgyvendinti niekam nežinomus dalykus, todėl jūs esate puikus novatorius. Nesvarbu, kokią specialybę pasirinksite, dirbti norėsite tik savarankiškai ir nevaržomas (nevaržoma) jokių ribų. Asmeniniai poreikiai ir troškimai užima labai svarbų vaidmenį jūsų gyvenime, todėl jiems skiriate didelį dėmesį. Jūs greitai pavargstate nuo rutinos, jus vargina nuobodžios ir techninės užduotys.

Laimis - lietuvių arba lotynų kilmės vardas. Laimis - tai galūnės vedinys iš lietuviško žodžio laimė arba vertinys iš lotyniško žodžio-vardo Felix (lot.”laimingas”), žiūrėkite vardą Feliksas.

Vardadienis: Sausio 14 d., kovo 26 d., liepos 29 d., rugpjūčio 30 d., lapkričio 20 d.

Jūsų gyvenimo iššūkiai susiję su bendravimu, nes aplinkiniams jūs galite atrodyti tiesiog atitrūkęs nuo pasaulio. Gyvenime dažnai gali pasitaikyti momentų, kai reikės suprasti, jog tobulų nėra ir nesitikėti, jog viskas bus taip kaip jūs norite. Vardo nešiotojui visada reikės skirti laiko apmąstymams, knygų ir ramios aplinkos bei gamtos prieglobsčio. Tai žmogus, kuris jausis laimingu darydamas gera kitiems, ypač silpnesniems už save. Jis sugebės atjausti kitą, tačiau giliai viduje pats trokš meilės ir įvertinimo. Rūpinimasis kitais, mokėjimas spręsti sudėtingus klausimus ir pedagoginis talentas gali jį išskirti iš minios. Jam reikės mokytis suvaldyti pyktį ir norą priimti staigius ir nepamatuotus sprendimus bei norą pasiduoti kompensacinėms

Josvainas – (1) liet., trump. Josvys, Vainius, jos- (žr. Josbutas) + vain- (žr. Jauvainas).

Vardadienis: Kovo 26 d.

Šie vardo turėtojai labai prisirišę prie šeimos. Sekso srityje jiems būtina dominuoti. Jei partnerei neprieštarauja, gali griebtis grubiausios fizinės jėgos. Kai jie susižavi ar kažko užsinori – geriau saugotis jų. Labai kūribingi ir užsispyrę žmonės.

Feliksas – lotynų kilmės vyro vardas, kurio trumpiniai - Felius, Felis, tarm. Peliksas piet. aukšt. (dz.), Peliksas, Peleksas ryt. aukšt., Peliksis, Felė žem. Felikso vardas kilęs iš lotynų kalbos žodžio ir kartu vardo Felix, kuris reiškia “laimingas”. Šis vardas turi itin daug vardadienių – yra švenčiamas net 6 dienas metuose.

Vardadienis: Sausio 14 d., vasario 21d., kovo 26 d., liepos 27d., rugpjūčio 30d., lapkričio 20 d., – Felikso vardo diena.

Feliksai atsidavę mokslams tai tai jų arkliukas. Jie puikiai geba pritaikyti išmoktas žinias praktikoje ir tuo tą pačią akimirką išsiskiria iš minios.

Feliksai visada stengiasi kalbėti tiesiai, be jokių užuolankų. Jie žinok kuo savo nuomonę, žodžius pagrįsti. Dažnai jie tampa chemikais, astronomais, kadangi jiems patinka domėtis tuo kuo kiti domisi mažiau.

Feliksams patinka avantiūros. Jie vieną dieną gali būti viename pasaulio krašte, o kitą – kitame.

Arbutas – (1) liet. ir prūs., trump. Arbas, Būtys, ar- (: liet. ar, er „taip pat, irgi, latv. ari, prūs. er „t. p.“) + but- (žr. Albutas).

Vardadienis: Kovo 26d.

Vardo Arbutas pirmoji raidė A, kuri simbolizuoja norą imtis naujų planų ir juos įgyvendinti.Tampate reiklesnis sau pačiam ir kitiems. Esate imlus ir nepriklausomas, turite stiprią valią ir intuiciją. Tai – galingas vardas, suteikiantis Jums gero lyderio savybių. Šio vardo savininkai pasižymės puikia nuojauta, intucija.Šis vardas suteikia Jums daugiau energijos, galite įgyti daugiau muzikinių, vaidybinių sugebėjimų.