Šiandien vardadienius švenčia:

(4) liet., iš upėvardžio Ūla (Marcinkonys)

gal- (galėti) + gin-(ginti) – „galinti apginti“

Magdalė – (2) – liet. trumpinys iš Magdalena.

Vardadienis: Kovo 23 d.

Jums šis vardas suteikia galimybę pasiekti sėkmės bet kokioje srityje. Kadangi jūsų gabumai tiesiog trykšta, kartais jums sunku pasirinkti veiklos sritį. Vis dėlto tai geri draugai, patarėjai, įvairiapusiškai išprususios asmenybės. Tačiau nepastovaus charakterio, dėl ko kartais tampate šiurkštūs. Stengiatės nuskriausti silpnesniuosius, stipriųjų – bijotės. Jūs išdidūs, tačiau jautrūs žmonės. Visur ir visada teisūs, todėl sunku su jumiss bendrauti. Labai mėgstate pinigus.

Mantmilas – (1) suliet. prūs., trump. Mantas, mant- (žr. Mantartas) + mil- (: liet. pa-mil-ti, pa-mil-o).

Vardadienis: Kovo 23 d.

Jūs apsigimę kolekcionieriai. Jūsų namuose daugybė įdomių daiktų. Sienas puošia antikvariniai paveikslai, turi daug muzikos įrašų. Jūsų profesijos: ekonomistai, teisininkai, mokslininkai, rašytojai, profesionalūs sportininkai, dvasininkai, slaptieji agentai, šnipai.

(2) trump. Vilė, tarm. Akvilia piet. aukšt. (dz.), Akvilė yra liet. trumpinys iš Akvilina

Vardo Akvilė pirmoji raidė A, kuri simbolizuoja norą imtis naujų planų ir juos įgyvendinti. Esate imli ir nepriklausoma, turite stiprią valią ir intuiciją. Jus ne taip paprasta pažeisti; labai pasitikite savimi. Esate stipri, ryžtinga, atkakli , jums būdingas ti užsispyrimas. Turite vystyti savo komunikabilumą.

Panašūs ir giminingi vardai: Akvelina, Akvilija, Akvilina, Akvile.