Šiandien vardadienius švenčia:

(1) liet., trump. Vaigas, Vaigys, vai- (žr. Vaidaugas) + gaud- (: liet. gaud-yti, plg. gau-ti)

Marija – hebr., trump. Marė vedinys Marytė, tarm. Maria piet. aukšt. (dz.), Mania, Manė ryt. aukšt., Mariuka piet. aukšt., Maružė vak. liet., iš sulotyninto hebr. Maria iš hebr. Mirjam (arabų Mariam) — „atkaklioji“.

Vardadienis: liepos 6-16 d., rugsėjo 8-12 d.

Marijos yra kuklios, jautrios, kantrios, mėgstančios ypatingą švarą ir tvarką. Jos turi diktatoriškų bruožų; muzikalios. Puikiai susitvarko savo gyvenimą, viskas joks sekasi. Ištekėjusios atsidavusios ir ištikimos žmonos, puikios vaikų auklėtojos. Pasižymi gera sveikata ir sulaukia žilos senatvės.
Kai kurios Marijos veikia neapgalvotai ir todėl gyvenime patiria daug problemų, pakliūva į aferistų pinkles, paskui labai sielojasi.
Marijos labai mėgsta muziką, dailę, aktorinį meną. Greitai visu kuo susižavi ir taip pat greitai atlėgsta. Dažnai parodo nepasitikėjimą, įtarumą ir pavydą. Nemoka kitiems suteikti meilės. Jos dažnai nepatenkintos savo gyvenimu ir nuolat ieško naujovių, prie kurių taip ir nepripranta. Išlaidžios. Daug keliauja. Studijuoja gamtos mokslus. Domisi ezoterika. Daugelis turi ekstrasensorinių savybių.

Faustas – lotynų kalbos vardas iš lotyniško žodžio Faustus, kuris iš romėnų sen. giminės vardo Faustus — „teikiantis palaimą“: lotyniškai faustus reiškia „laimingas, palaimingas“.

Vardadieniai: Liepos 16 d., rugsėjo 6 d. – Fausto vardo dienos.

Faustai retai kuo išsiskiria iš kompanijos, dažniausiai linkę patylėti, savo nuomonę retai kada reiškia garsiai ir visiems. Geiduliai dažnai nugali protą ir įstumia į ištvirkavimo kelią.

Faustus myli moterys. Jie prasti vyrai, kadangi linkę įsivelti į įvairiausias avantiūras, nuotykiai jiems ne naujiena.

Faustai sunkiai susikaupia , jie išsiblaškę – užtat imasi kelių darbų ir retai kada visus padaro taip kaip reikia. Darbovietėje kaip ir kompanijose, savo mintis pasilaiko sau, užtat retai kada tampa gerais vadovais ar organizatoriais. Jiems labiau tiktų būti rašytojais, dailininkais.

Faustai taupūs, bet jiems pinigai nėra taip aktualu kaip dvasiniai turtai. Faustai labai religingi, tikintys karma.

Eimanas – (1) liet. ir prūs., trump. Eimas, Eimys, ei- (žr. Eibaras) + man- (: liet. man-yti, su-man-us).

Vardadienis: Liepos 16 d.

Jus visi labai gerbia, lengvai surandate kontaktus su bet kokiais žmonėmis. Šio vardo savininkas yra labai draugiškas, geranoriškas ir rūpestingas. Plačiai žvelgiate į pasaulį ir matote daugiau nei kiti, neišskiriant tarptautinių ryšių ir didžių socialinių permainų.

Eimanė – (1) liet. ir prūs., trump. Eimė, iš vyr. v. Eimanas.

Vardadienis: Liepos 16 d.

Jus visi labai gerbia, lengvai surandate kontaktus su bet kokiais žmonėmis. Šio vardo savininkas yra labai draugiškas, geranoriškas ir rūpestingas. Plačiai žvelgiate į pasaulį ir matote daugiau nei kiti, neišskiriant tarptautinių ryšių ir didžių socialinių permainų.

Danguolė – lietuviškas vardas, kurio trumpinys: Dangė, priesagos -uolė vedinys iš lietuviško žodžio dangus, lotyniškų vardų Celina, Celestina vertinys.

Vardadienis: Liepos mėn. 16 d. – Danguolių vardo diena.

Danguolės – netoleruoja laisvės varžymo, todėl dažniausiai nekreipia dėmesio į kitų nuomonę ir viską stengiasi daryti pačios. Jos užsidariusios savyje užtat labai sunku jas suprasti.

Danguolės – realistės, jų puikus loginis mąstymas, kuris padeda joms susigaudyti ir priimti greitus ir teisingus sprendimus. Dažniausiai jos nesiklauso kitų patarimų ir linkusios viską atlikti pačios.

Danguolių loginis mąstymas – gyvenimo dovana. Jos gali tapti puikiomis psichologėmis , medikėmis.