Rytoj vardadienius švenčia:

vil- (viltis) + tar- (tarti)

min- (minėti) + ged- (gedėti „ilgėtis“) – „tas, kuris minimas, kurio ilgimasi“

„vieversėlis“

Donata – lotynų kalbos trumpiniai: Dona, Donė, tarmiškai Donė žemaitiškai iš lotynų kalbos Donata: lotyniškai donata – „dovanota“.

Vardadienis: Vasario 17 d., rugpjūčio 7 d., spalio 22 d. – Donatos vardo diena.

Donatos tai tie žmonės, kurie visada stengiasi išvengti bet kokio ginčo, kadangi jos labai tolerantiškos ir aukšto intelekto asmenybės. Ramaus būdo , išmintingos visada stengsis patarti protingai.

Donatos dažniausiai labiau pasitiki savo optimizmu, o ne protu. Tačiau kaip ir visi žmonės turi savo neigiamų savybių pvz: nervingos, nestabilios, pusiausvyrą praranda dėl kitų nekorektiškumo.

Donatos darbštūs žmonės, bet kokioje darbo srityje jos atsiduoda visu šimtu procentų. Labai kruopštūs žmonės, smulkmeniški. Joms didelis įvertimas – pagyrimas už gerai atliktą darbą.

Donatos tikrai geri psichologai, gydytojai, žiniuoniai. Bet jos geriau renkasi darbą, kuriame rezultatas apčiuopiamas , užtat retai jos tampa patarėjomis , gydytojomis, ar politikėmis.

Donatas – Donatas – lotynų kilmės vardas. Iš lotyniško žodžio donatus, kuris lietuviškai reiškia – dovanotas. Donato vardo trumpiniai – Donas, Donis, tarmiškai Danatas, rytų aukštaitiškai Danius , žemetaiškai Donis.

Vardadienis: Vasario 17 d., rugpjūčio 7 d., spalio 22 d. – Donato vardo diena.

Donatai tai tie žmonės, kurie visad stengiasi išvengti bet kokio ginčo, kadangi jie labai tolerantiški ir aukšto intelekto asmenybės. Ramaus būdo , išmintingi visada stengsis patarti protingai.

Donatai dažniausiai labiau pasitiki savo optimizmu, o ne protu. Tačiau kaip ir visi žmonės turi savo neigiamų savybių pvz: nervingi, nestabilūs, karštakošiai, pusiausvyrą praranda dėl kitų nekorektiškumo.

Donatai darbštūs žmonės, bet kokioje darbo srityje jie atsiduoda visu šimtu procentų. Labai kruopštūs žmonės, smulkmeniški, analitikai. Jiems didelis įvertimas – pagyrimas už gerai atliktą darbą.

Donatai tikrai geri psichologai, gydytojai, žiniuoniai. Bet jie geriau renkasi darbą, kuriame rezultatas apčiuopiamas , užtat retai jie tampa patarėjais , gydytojais, ar politikais.