Rytoj vardadienius švenčia:

žad- (žadėti „ketinti, rengtis, skirti“) + vyd- (iš-vydo)

liut „tauta“ + bald „drąsus, narsus“

(l) liet. trumpinys iš Alfonsas ir Alfredas

Vardo Alfas pirmoji raidė A, kuri simbolizuoja norą imtis naujų planų ir juos įgyvendinti. Esate imlus ir nepriklausomas, turite stiprią valią ir intuiciją. Jus ne taip paprasta pažeisti; labai pasitikite savimi. Esate stiprus, ryžtingas, atkaklus , jums būdingas užsispyrimas . Vyras šiuo vardu pasižymės puikia nuojauta, todėl jo patarimų nereikėtų praleisti pro ausis. Turite vystyti savo komunikabilumą – patartina valdyti savo charakterį, užuot audringai prieštaravus – patylėti. 

Panašūs vardai: Alfredas, Alfonsas, Alfina

(1) germ., trump. Albas, tarm. Albrys vak. liet., Al’bus piet. aukšt. (dz.), Elbertas piet. žem. (švd.), iš sulotyninto germ. Albertus, kuris yra trumpinys iš germ. Adalbert, žr. Adalbertas

Vardo Albertas pirmoji raidė A, kuri simbolizuoja norą imtis naujų planų ir juos įgyvendinti. Esate imlus ir nepriklausomas, turite stiprią valią ir intuiciją. Jus ne taip paprasta pažeisti; labai pasitikite savimi. Esate stiprus, ryžtingas, atkaklus , jums būdingas užsispyrimas . Vyras šiuo vardu pasižymės puikia nuojauta, todėl jo patarimų nereikėtų praleisti pro ausis. Turite vystyti savo komunikabilumą – patartina valdyti savo charakterį, užuot audringai prieštaravus – patylėti. 

Panašūs vardai: Adalbertas, Albrechtas, Albert

(2) germ., trump. Alberta, Alba, iš sulotyninto germ. Albertina, kuris yra priesagos -ina vedinys iš Alberta

Vardo Albertina pirmoji raidė A, kuri simbolizuoja norą imtis naujų planų ir juos įgyvendinti. Esate imli ir nepriklausoma, turite stiprią valią ir intuiciją. Jus ne taip paprasta pažeisti; labai pasitikite savimi. Esate stipri, ryžtinga, atkakli , jums būdingas užsispyrimas . Moteris šiuo vardu pasižymės puikia nuojauta, todėl jos patarimų nereikėtų praleisti pro ausis. Turite vystyti savo komunikabilumą.

Panašūs vardai: Albertas, Albina