Rytoj vardadienius švenčia:

ger- (geras) + vil- (viltis) – „gera viltis; turintis viltį“

Urbonas - lot., trump. Urbas, tarm. Urbonas žem., Urbanas, Urbys, Urba ryt. aukšt., iš lot. Urbanus: lot. urbanus „miesto, miestietis“

Rimantė – lietuvių kilmės moteriškas vardas, kurio trumpiniai – Rima, Rimė. Rimantės vardo alternatyva vyrui – Rimantas. Šis vardas kildinamas nuo lietuviško žodžio rimti, kurio reikšmė – ramaus būdo.

Labys – (4) liet., trumpinys iš avd. su Lab-: Labgaudas, Labvardas ir kt.

Vardadienis: Gruodžio 19 d.

Šio vardo nešiotojas aplinkiniams gali atrodyti kaip gan vienišas, paslaptingas ir intelektualus žmogus. Jo draugystę užsitarnauti neturėtų būti lengva, nes jo gyvenimo privatumas bus saugomas labai griežtai. Šis žmogus turėtų labai atsakingai rūpintis šeima, tačiau permainos, pokyčiai ir nuotykiai bus dažni jo palydovai. Vardas skatina gilumino žavesio pasireiškimą ir stiprių jausmų proveržį. Vyras šiuo vardu gali pasižymėti nuotaikų svyravimais, polinkiu į akibrokštus ir puikiu stiliaus jausmu. Jis gali turėti gydymo galių ir stipriai traukti moterų dėmesį.

Gesvinas – (1) liet., trump. Gesvas, Gesvys, ges- (žr. Geskantas) + vin- (žr. Gaudvinas).

Vardadienis: Gruodžio 19 d.

Šiems vardų turėtojamss labai gerai sekasi turtiniuose reikaluose, ir jie triumfuoja investavę į labai brangius projektus. Jie stichiški ir plačių užmojų žmonės, kurių veiksmus sunku numatyti. Tai visų darbų meistrai !

Gedvilas – (1) liet., trump. Gedas, Gedvys, ged- (žr. Gedartas) + vil- (žr. Gaivilas).

Vardadienis: gruodžio 19 d.

Jūsų gyvenimo verpetuose stipriausias noras – laiminga santuoka. Jūs puikūs originalių idėjų ir efektyvių sistemų šaltinis. Gyvenimas jums žavingas todėl, kad jūs patys suteikiate jam tam tikrą prieskonį.

Darijus – (1) iran., trump. Darius: iš sulotyninto graik. Darius, kuris iš graik. Dareios, o tais iš iran. (sen. persų) Darayavahuš — „turtuolis, turtų valdytojas“.

Vardadienis: Gruodžio 19 d.

Traukia valdžia, garbė, titulai, pagarba ir apdovanojimai, prestižas ir populiarumas, tačiau dauguma Jūsų sugebate kažkokiu būdu disponuoti pakankamomis lėšomis ir problemų dėl išlaidumo nejaučiate, nes jums dažniausiai nuskyla būti santuokoje su pasiturinčias partneriais.